19.1 C
İstanbul
28 Mayıs Salı 2024
Ana SayfaGenelDuyurular2022-2023 Sezonu Öncesi Gözlemci ve Hakem Klasman Belirleme Sınav Duyurusu

2022-2023 Sezonu Öncesi Gözlemci ve Hakem Klasman Belirleme Sınav Duyurusu

2022-2023 sezon öncesi gözlemcilere ve hakemlere (uluslararası ve ulusal) yönelik klasman belirleme sınavı 27 Ağustos 2022 Cumartesi günü 2 grup halinde yapılacaktır.

Sınav Yeri: Ankara Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi

Sınav Saati: Hakemler 12.00 ve Gözlemciler 16.00

Sınıf düzeninin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için gözlemci ve hakemlerimizin, klasman belirleme sınavına katılıp/katılmayacaklarını belirten katılımcı formunu 14 Temmuz 2022 tarihine kadar eksiksiz doldurarak e-mail (mhgk.faaliyetler@tvf.org.tr) yoluyla göndermeleri zorunludur.

Bildirim yapmayan gözlemci ve hakemler söz konusu klasman belirleme sınavına alınmayacaktır.

Klasman sınavına girmeyen veya yapılan sınav sonucunda klasman dışı kalan gözlemci ve hakemler; 2022-2023 sezon öncesi hakem ve gözlemci gelişim-bilgilendirme Online seminerine katılamazlar.

Ancak Klasman sınavına katılmayan veya sınav sonucu klasman dışı kalan ulusal hakemler 2022-2023 sezonunda il müsabakaları (altyapı, okul, işitme engelliler ve üni lig maçları) ve özel turnuvalarda baş, yardımcı, masa ve çizgi hakemliği, Federasyon maçlarında ise ihtiyaç duyulması halinde yazı/ skor ve çizgi hakemi olarak, Gözlemcileri ise il müsabakaları (altyapı, okul, işitme engelliler ve üni lig maçları) ve özel turnuvalarda görev yapacaklardır.

Katılımcı formu için tıklayınız.

Not:

– Ulaşım ücretleri katılımcılar tarafından karşılanacaktır.

– Katılımcıların durumları, sınıf düzenleri ve Sınavın adres link’i daha sonra bildirilecektir.

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952