19.1 C
İstanbul
28 Mayıs Salı 2024
Ana SayfaGenelKaradeniz Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Hayırlı Olsun

Karadeniz Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Hayırlı Olsun

Karadeniz Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu kuruluş belgeleri Ordu Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü tarafından onaylandı ve Federasyon resmen kurulmuş oldu.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu, Doğu ve Güneydoğu Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonun ardından üçüncü federasyon olarak Karadeniz Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu’nun kuruluşu 19 Aralık 2019 tarihinde Ordu Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Karadeniz Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu’nu kurucuları arasında Ömer AŞIKOĞLU (Anadolu VHGD), Erdem AKSU (Ordu VHGD), Furkan SALDUZ (Malatya VHGD), Cengiz COŞKUN (Samsun VHGD) ve Atilla AYVAZ (Gümüşhane VHGD) yer alırken, düzenlen toplantıya Ordu Voleybol İl Temsilcisi Kemal CEBECİ, VHGF Yönetim Kurulu Üyesi Nazmi YAŞAR, Malatya VHGD As Başkanı Özgür ÖZ katıldı.

Karadeniz Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu’nun kuruluş kaydı Ordu Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğünde saat 14:07 itibariyle 52-18-188 kütük numarası ile yapıldı.
Yeni kurulan federasyonumuzun kuruluşunda emeği geçen başta Kurucular Kurulu olmak üzere herkese teşekkür eder, seçilecek yönetime çalışmalarında başarılar diler ve üç federasyonun bir araya gelerek en kısa sürede konfederasyon olmalarını dileriz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952