20.7 C
İstanbul
15 Haziran Cumartesi 2024
Ana SayfaGenelDuyurularKonfederasyon Çalışmalarına Yeniden Başlanıyor

Konfederasyon Çalışmalarına Yeniden Başlanıyor

İlk adımı 21 Şubat 2020 atılan ancak pandemi süreci sebebiyle ilerleme gerçekleştirilemeyen Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Konfederasyonu oluşumu ile ilgili çalışmalar yeniden başladı.

Mevcut durumunda faaliyetlerini sürdüren Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu, Doğu ve Güneydoğu Voleybol Hakem ve Gözlemcileri Federasyonu, Karadeniz Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu, Ege ve Akdeniz Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Federasyonu’nun bir araya gelerek oluşturdukları Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Konfederasyonu Kurucular Kurulu Üyeleri kademeli normal hayata geçiş süreci ile bir araya gelip yarım kalan tüzük çalışmaları, iş ve işlemlere yeniden başlamak amacıyla 24.06.2021 Perşembe günü Ankara’da toplanıyor.

Toplantıya yeni seçilen VHGF ye bağlı dernek başkanlarının da katılımıyla Başkanlar Kurulu Toplantısı da gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirilecek bu toplantı ile Türkiye’nin neresinde olursa olsun hiçbir hakem ve gözlemci derneğinin, oluşturulmaya çalışılan yapı dışında kalmamasına özen gösterilecek. Kurucular Kurulu’nun bu toplantıda konfederasyon tüzüğüne son halini verip; Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’ne teslim ederek kuruluş çalışmalarını resmiyete kavuşturması planlanıyor.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Konfederasyonu Kurucular Kurulu üyeleri şu isimlerden oluşuyor:

Ahmet ÜNAL
Asalet KARAYEL
Çetin OK
Erdem AKSU
Fikret FİDAN
Furkan SALDUZ
M. Fethi AYAV

Konfederasyon kuruluş çalışmalarımızın camiamıza hayırlı olmasını dileriz.
Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952