14.4 C
İstanbul
28 Mayıs Salı 2024
Ana SayfaGenelDuyurularKonfederasyona doğru ilk adım atıldı

Konfederasyona doğru ilk adım atıldı

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Şubat ayı Yönetim Kurulu toplantısı 21 Şubat 2020 Cuma günü Ankara’da gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu toplantısı Ankara Volley Hotel’de VHGF Başkanı Çetin OK, As Başkan Asalet KARAYEL, As Başkan Yılmaz DUMAN, Genel Sekreter Fikret FİDAN, Mali Sekreter Erdem AKSU, Yönetim Kurulu Üyeleri M.Fethi AYAV, Nazmi YAŞAR, Furkan SALDUZ, Seniha DENİZ, Ahmet ÜNAL’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonlarının bir araya gelerek Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Konfederasyonu oluşumuna ilişkin çalışmaların başlanmasına ilişkin karar alınarak, iş ve işlemleri yürütmek üzere Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Konfederasyonu Kurucular Kurulu Üyeleri belirlendi. Buna göre Kurucular Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:
Ahmet ÜNAL
Asalet KARAYEL
Çetin OK
Erdem AKSU
Fikret FİDAN
Furkan SALDUZ
M.Fethi AYAV

Kurul, tüzük taslak çalışmalarının tamamlamasının ardından 19-20 Mart 2020 tarihlerinde Ankara’da bir araya gelerek Kuruluş belgeleri ve tüzüğün kararlaştırılan son halini Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’ne teslim ederek kuruluş çalışmalarını resmiyete kavuşturacak.

Konfederasyon kuruluş çalışmalarımızın camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952