20.7 C
İstanbul
15 Haziran Cumartesi 2024
Ana SayfaGenelDuyurularManisa VHG Derneği Hayırlı Olsun

Manisa VHG Derneği Hayırlı Olsun

Manisa Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği tüm belgelerini tamamlayarak 16.10.2019 tarihinde Manisa İl Dernekler Müdürlüğü tarafından kuruluşu resmen onaylanmıştır.
Ege bölgesinde bulunan, İzmir Muğla, Isparta, Aydın ve Manisa Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneklerinin katılımı ile Ege Bölgesi Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu kurulması için çalışmalar devam etmektedir.
Derneğin ilk genel kurulu yapılana kadar, derneği temsil edecek ve dernekle ilgili iş ve işlemleri yürütecek geçici Yönetim Kurulu Üyeleri ise şu isimlerden oluşuyor.

Manisa Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yönetim Kurulu
Başkan: Elif Özge Dinçer
As Başkan: Şebnem Aracı
Genel Sekreter: Hakan Aşkan
Mali Sekreter: Abdullah Aktarlı
Üye: Kadriye Boğa
Üye: Ali Çimenci
Üye: Devran Karatay
Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu olarak, Manisa Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’nin kurulmasında katkıda bulunan TVF Manisa Voleybol İl Temsilcimiz, hakem ve gözlemcilerimizi tebrik eder Türk Voleyboluna ve Manisa ilimize hayırlı olmasını dileriz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952