19.1 C
İstanbul
28 Mayıs Salı 2024
Ana SayfaGenelSezon Öncesi Gözlemci Seminerleri Sona Erdi

Sezon Öncesi Gözlemci Seminerleri Sona Erdi

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun hakem ve gözlemcilere yönelik her sezon öncesi gerçekleştirdiği seminerlerin gözlemcilerle ilgili ikinci ve son bölümü, 19 Eylül Pazar günü online olarak gerçekleştirildi.

Toplam iki grup halinde gerçekleştirilen 2021-2022 Sezon Öncesi Hakem ve Gözlemci Gelişim – Bilgilendirme Semineri’nin gözlemcilere yönelik ikinci ve son bölümünde 89 gözlemci ile MHGK Başkanı Aziz Yener ile MHGK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı ve MHGK üyeleri katıldılar.

Seminerde MHGK Başkanı Aziz Yener, daha önceden hazırlanan eğitim videolarını gözlemcilerle paylaşıp, her katılımcıya sorular sorarak bilgilerin güncellenmesini sağladı.

MHGK Başkanı Aziz Yener, gözlemcilerin ikinci ve son grubunun da seminerlerinin sona ermesi ile ilgili olarak yaptığı kapanış konuşmasında yeni sezonda tüm hakemlere sağlıklı ve başarılı bir sezon geçirmelerini, karşılaştıkları her türlü sorun ve olası soru ile ilgili olarak kendisi ve tüm üyeleri ile MHGK’ye müracaat edebileceklerini söyledi.

Bu son seminerle yedisi hakemler olmak üzere toplam 9 seminer ile sezon öncesi bilgilendirme ve gelişim eğitim seminerleri tamamlanmış oldu.

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952