18.2 C
İstanbul
18 Nisan Perşembe 2024
Ana SayfaGenelDuyurularSınava Girecek Tüm Hakem ve Gözlemcilerimize Başarılar Dileriz

Sınava Girecek Tüm Hakem ve Gözlemcilerimize Başarılar Dileriz

2021-2022 sezonu öncesi gözlemci ve hakemlere yönelik klasman belirleme sınavı 14 Ağustos 2021 tarihinde Ankara Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde yapılacak.

Sınava girecek tüm hakem ve gözlemcilere başarılar dileriz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu

Klasman belirleme sınavına katılacak olan gözlemci ve hakemlerimizin tam isim listesi ile birlikte sınava girecekleri derslikler aşağıda belirtilmiştir.

Hakemler için HAKEM SINAV SALON BİLGİSİ (1)

Gözlemciler için GÖZLEMCİ SINAV SALONU

Sınav yeri için tıklayınız.

ÖNEMLİ NOTLAR:

Katılımcıların sınav girişinde görevli personele Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasından sağlık durumlarını göstermeleri ve daha sonra cep telefonlarını kapalı şekilde teslim etmeleri gerekmektedir.
Covid-19 tedbirleri nedeniyle sınıflar genel olarak 30-40 kişi olarak planlanmıştır.
Sınav salonlarında oturma düzeni sınav günü salon kapılarında asılı olacaktır. Katılımcılar isimlerinin karşısında kendileri için belirtilen numaralı sıralarda oturacaklardır.
Oturma sıralarının üzerinde sınav seti (kurşun kalem, silgi ve kalemtıraş), optik cevap kâğıdı ve bir adet maske hazır bulunacaktır.
Katılımcılar sınav girişinde hazırlanmış olan sınav yoklama çizelgesini imzalayacaklardır.
Sınava katılmak için bildirim yapan hakem ve gözlemcilerin mevcut listeleri kontrol ederek listelerde ismi bulunmayanların MHGK’yı bilgilendirmeleri son derece önemlidir.

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952