14.4 C
İstanbul
28 Mayıs Salı 2024
Ana SayfaGenelDuyurularTeşekkürler Akif Başkan, Teşekkürler Abdullah Kiğılı

Teşekkürler Akif Başkan, Teşekkürler Abdullah Kiğılı

Hakemlerimiz ve Gözlemcilerimiz Kiğılı şıklığını taşıyacaklar.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ’ın büyük çabası ile önümüzdeki sezon Vestel Venus Sultanlar Ligi ile AXA Sigorta Efeler Ligi’nde maç yöneten 70 A ve AB Klasman hakem ve 230 müsabaka gözlemcimiz, kurulduğu günden bu yana sporun ve sporcunun yanında olmayı ilke edinen Kiğılı firmasının çağdaş çizgileri ile moda olan takım elbiselerle görevlerine gidecekler.

Türkiye’nin önde gelen giyim firması Kiğılı, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ ile Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdullah Kiğılı’nın katılımı ile İstanbul’da gerçekleştirilen imza töreninde Kadın ve Erkek Milli Takımlarımız ile 70 A ve AB Klasman hakem ve 230 müsabaka gözlemcimize takım elbise sponsoru oldu.

Bu değerli katkıların hayata geçmesinde büyük pay sahibi olan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ ile Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdullah Kiğılı’ya şükranlarımızı sunuyor; Türk Hakemlerine duydukları güven için teşekkür ediyoruz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Federasyonu

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952