19.1 C
İstanbul
28 Mayıs Salı 2024
Ana SayfaGenelTeşekkürler İlhami Şenyurt

Teşekkürler İlhami Şenyurt

İstanbul Bölgesi Uluslararası Hakemlerimizden İlhami Şenyurt, 32 yıllık aktif hakemlik kariyerini 12 Ocak 2022 tarihinde TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda Fenerbahçe Opet ile Aydın B.Şehir Bld. takımları arasında oynanan AXA Sigorta Kupa Voley çeyrek final mücadelesi ile sonlandırdı.
Türk voleyboluna ve hakemlik müessesesine büyük değer katan ve emek harcayan Sayın İlhami Şenyurt’a hizmetleri için teşekkür ediyor, TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Asbaşkanı olarak yapacağı görevde başarılar diliyoruz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu

İlhami Şenyurt Kimdir ?
28 Aralık 1966 doğumlu olan İlhami Şenyurt, 1989 yılında hakemliğe başladı. 1998 yılında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da açılan kursu birincilikle tamamlayarak Uluslararası Voleybol Hakemi oldu. Avrupa Kupalarında ellinin üzerinde maçta ülkemizi temsil etti. İngiltere’de Avrupa Kupası maçı yöneten ilk Türk hakemidir. Birçok uluslararası turnuvada ülkemizi temsil eden Şenyurt, son olarak 2019 yılında İspanya’nın Tarragona kentinde organize edilen Akdeniz Oyunları’nda görev yaptı. TMOK Üyesi de olan ve İktisat Fakültesi mezunu olan Şenyurt, Marmara Üniversitesi Spor Yönetimi Yüksek Lisans mezunudur. Spor Pazarlaması konusunda “master” derecesine sahip ve evli, bir kız babası olan İlhami Şenyurt’un 6.000 adet civarında spor rozeti koleksiyonu bulunmaktadır.

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952