20.7 C
İstanbul
15 Haziran Cumartesi 2024
Ana SayfaGenelDuyurularVHGF Yönetim Kurulu Ankara'da Toplandı

VHGF Yönetim Kurulu Ankara’da Toplandı

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Yönetim Kurulu ve federasyona bağlı Başkanlar Kurulu toplantısı 24 Haziran 2021 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Çetin OK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Yönetim Kurulu Üyeleri, merkezi Ankara olan federasyona bağlı Derneklerin Başkanları veya vekilleri (Anadolu-Ömer AŞIKOĞLU, Ankara-Erhan ALPARSLAN-Asalet KARAYEL, Bursa-Sefa ÖZTÜRK-Ali DELİDAĞ, İstanbul-İsmail ERCAN, İzmir-Fikret FİDAN, Kocaeli-Serap KUKA, Malatya-Furkan SALDUZ, Mersin-Seniha DENİZ, Sakarya-Fethi AYAV), Doğu ve Güneydoğu Anadolu VHGF Başkanı-Furkan SALDUZ ile Karadeniz VHGF Başkanı-Erdem AKSU-Nazmi YAŞAR katıldı.

Yönetim Kurulu toplantısında öncelikle 2020 Aralık ayında yapılması gereken ve Covid-19 virüs salgını nedeniyle yapılamayan Olağan Genel Kurul’un 31 Temmuz 2021 tarihinde saat 13:30’da Ankara’da yapılmasına karar verildi.

MARMARA VOLEYBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ FEDERASYONU KURULUYOR
Yönetim Kurulu toplantısında İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Bursa ve Tekirdağ Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneklerinin birleşimiyle 5. Federasyon olarak MARMARA VOLEYBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ FEDERASYONU’nun kurulması kararı alındı.

KONFEDERASYON TÜZÜK ÇALIŞMASI TAMAMLANDI
21 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında ele alınan VOLEYBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ KONFEDERASYONU taslak tüzük çalışmaları da bu toplantıda görüşülerek son hali verilerek 5 kurucu federasyonun evrakları ile birlikte Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne verilmek üzere hazırlıkları tamamlandı.
Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Konfederasyonu tüzüğünde yer alan Kurucu Federasyonlar;
1-Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu
2-Doğu ve Güneydoğu Anadolu Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu
3-Karadeniz Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu
4-Ege-Akdeniz Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu
5-Marmara Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu
Kuruluş kararı alınan Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Konfederasyonu’nun tüm camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952