16.4 C
İstanbul
28 Mayıs Salı 2024
Ana SayfaGenelDuyurularVoleybol Camiasına Duyurulur

Voleybol Camiasına Duyurulur

Değerli Voleybol Camiamız,

Yıllarını voleybola verdiğini belirten kişinin gerçeği yansıtmayan ifadelerinin yer aldığı yazının asıl amacının ne olduğunu tam olarak anlamamakla birlikte, yazının geneline baktığımızda bu kişinin hakem hakları savunucusu gibi görünerek, hakemlik müessesesi üzerinden Türkiye Voleybol Federasyonu ile yetkili kurullarını hedef aldığını görmekteyiz.

Öncelikle belirtmek isteriz ki; Türkiye Voleybol Federasyonu’nun hayata geçirdiği uygulamalar, tüm camiamız tarafından büyük bir ilgi ile takip edilmekte ve takdirle karşılanmaktadır. Durmadan çalışan ve üreten bir federasyonun parçası olmaktan da ayrıca mutluluk duyuyoruz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu olarak her platformda yanımızda olan, her sorunumuzla yakından ilgilenen ve çözümü için büyük emek harcayan Türkiye Voleybol Federasyonu’na olan güven ve desteğimizde en ufak bir azalma söz konusu değildir, olmayacaktır da.

Hakemlik müessesesi üzerinden kendilerine çıkar sağlamak ve paye edinmek isteyenlere hiçbir zaman fırsat verilmeyeceğinin bilinmesini isteriz.

Saygılarımızla.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952