14.4 C
İstanbul
28 Mayıs Salı 2024
Ana SayfaGenelVoleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu’ndan Duyuru

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu’ndan Duyuru

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonumuz, tüzüğümüzde yer almakta olan voleybol hakemleri ve gözlemcileri arasında birlik ve beraberliği temin edecek bir çatı altında örgütlenmek suretiyle, dayanışma ve yardımlaşmayı sağlamak, hakemlik ve gözlemcilik kurumlarının saygınlığını arttırmak ve mesleğin etik değerlerini korumak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.
Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Yönetim Kurulu, son dönemlerde karşılaşılan durumlara bağlı olarak bir Basın Danışmanlığı ve beraberinde federasyonumuzun çalışma konuları ile ilgili hizmet ve gelir arttırıcı projeler uygulamak, federasyona ve üye derneklere gelir kaynakları bulmak amacıyla Reklam, Pazarlama ve Sponsorluklar ile ilgili personel çalıştırma kararı almıştır.
Bu amaçla; Basın Danışmanlığı için İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Onursal Üyesi Sayın Savaş Eskigülek, Reklam, Pazarlama ve Sponsorluklar Sorumlusu olarak da Uluslararası Voleybol Hakemlerimizden Sayın İlhami Şenyurt ve Erdal Akıncı görev yapacaktır.
Basın yolu ile hakemlik ve gözlemcilik kurumlarının saygınlığını arttırmak ve mesleğin etik değerlerini korumak; Reklam, Pazarlama ve Sponsorluklar yolu ile de federasyona ve üye derneklere gelir kaynakları bulmak, üyelerimiz olan voleybol hakem ve gözlemcilerinin gelirlerinin arttırılmasını sağlamaya yönelik bu konumun federasyonumuz için hayırlı olmasını diliyorum.
Sayın Savaş Eskigülek, İlhami Şenyurt ve Erdal Akıncı’ya aramıza hoş geldin diyerek çalışmalarında başarılar dilerim..
Çetin Ok
Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Başkanı

RELATED ARTICLES

1 Yorum

Yoruma kapalı.

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952