20.7 C
İstanbul
15 Haziran Cumartesi 2024
Ana SayfaGenelVoleybol Oyun Kuralları Sitemizde

Voleybol Oyun Kuralları Sitemizde

Değerli Voleybol Camiamız,

Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu’nun 27 Ekim 2020 tarihinde Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen bir hizmet olan 28 adet Uluslararası Resmi Oyun Kurallarının seslendirilmiş video görüntülerinin haberini sizlerle paylaşmıştık.

Bu kez, bu çalışmayı herhangi bir indirme işlemine gerek kalmadan, dileyen tüm voleybol severin, laptop, tablet ve cep telefonlarında herhangi bir yer kaplamadan kolayca ulaşabileceği duruma getirildiğini bildirmek istiyoruz.

MHGK olarak özenle hazırlanmış ve halen tüm dünyada kullanılmakta 28 adet Uluslararası Resmi Oyun Kuralının seslendirilmiş video görüntülerini, il temsilcileri, gözlemciler, hakemler, voleybolcular, teknik direktörler, menajerler, sporcu velileri, ilgilenen basın mensupları gibi voleybola ilgi duyan herkesin paylaşımına sunmuş bulunuyoruz.
Voleybol Oyun Kurallarındaki her bir kural, 1 Video olarak sistemlere eklenmiş durumdadır.

Hazırlanan video görüntülerine, bazı bölümlerde kurallar dahilinde yorumlar (kural 7, 12, 13, 14, 23,24) eklenmiştir.
Böylelikle voleybol ile ilgilenen her kesimden voleybol severin, resmi oyun kurallarına görsel olarak ulaşması, dilediği her an başvuracağı bir kaynak olarak elinin altında bulunması sağlanmış olacaktır.

Oyun kurallarında değişiklik olması halinde MHGK, yenilikleri derhal güncelleyecek ve bizler de yine zahmetsizce ulaşılmasını sağlayacağız.

Söz konusu Resmi Oyun Kuralı Videolarına ulaşmak için Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Federasyonu’nun Resmi İnternet Sitesinde Üst Menüsünde bulunan VOLEYBOL OYUN KURALLARI bölümünde ulaşabilirsiniz.

Voleybol camiasına hayırlı olması dileklerimle bilgilerinizi rica eder; sağlıklı günler dilerim.

VİDEOLARA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952