32.5 C
İstanbul
15 Temmuz Pazartesi 2024
Ana SayfaGenelYeni Yönetimde Görev Dağılımı Gerçekleştirildi

Yeni Yönetimde Görev Dağılımı Gerçekleştirildi

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federayonu’nun 31 Temmuz’da gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulu sonunda göreve getirilen yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı ve görev dağılımı yapıldı.

Yeni Yönetim Kurulunda görev dağılımı şu şekilde oluştu:

1.Asalet Karayel- (ANKARA) Başkan
2. Tahsin Akış- (ADANA) As Başkan
3. Ayşim Erginay- (ANKARA) Genel Sekreter
4. Özgür Sevinç- (KONYA) Mali Sekreter
5.Ömer Aşıkoğlu- (ANADOLU) Üye
6. Adem Bulduk- (MALATYA) Üye
7. Volkan Konuk- (ESKİŞEHİR) Üye

İlk toplantının ardından VHGF Yönetim Kurulu Başkanı Asalet Karayel yaptığı açıklamada şunları söyledi:

’31 Temmuz 2021 tarihinde Ankara Volley Hotel’de gerçekleştirilen 6. Olağan Genel Kurulumuzda, bizleri yeni VHGF yönetimine seçerek, bu şerefli göreve layık gördüğünüz için Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarım ve şahsım adına teşekkür ediyor ve hepinizi saygıyla selamlıyorum.
Bayrağı devraldığımız ve benim de üyesi olduğum, bir önceki Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Çetin OK’a, Yönetim Kurulu’nda bulunan tüm hocalarıma, emekleri ve özverili çalışmaları için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Önümüzdeki görevimiz süresince, bu görevi büyük bir onur ve heyecanla yerine getirmeye çalışacağız. Sizlerle birlikte aldığımız bu bayrağı daha da ileriye taşımaya gayret edeceğiz. Yeni hedeflerimize yönelik çalışırken, siz değerli üyelerimizin desteğine kuşkusuz ihtiyacımız olacaktır. Desteğinizi bizlerden esirgemeyeceğinize inancımız tamdır.
Göreve geldiği günden itibaren, destek ve katkılarını Hakem ve Gözlemcilerimizden asla esirgemeyen, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanımız Sayın Mehmet Akif ÜSTÜNDAĞ’a, As Başkanımız Sayın Ahmet GÖKSU’ya, Yönetim ve diğer kurul üyelerimize VHGF Yönetim Kurulu’m ve şahsım adına teşekkür ederim.
Saygılarımla,
Asalet KARAYEL

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952