2019-2020 Sezonu Gözlemci Klasman Sınav Sonuçları Belli Oldu

27 Ağustos 2019 tarihinde Ankara The Green Park Otelinde 2019-2020 sezon öncesi gözlemcilere yönelik klasman belirleme sınavı yapılmış olup; yapılan klasman sınav sonucu aşağıda belirtilmiştir.

2019-2020 sezonunun hayırlı olmasını temenni eder; tüm gözlemcilerimize başarılar dileriz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu

SR İLİ ADI SOYADI KLASMAN
1 ADANA MURAT AKTAŞ A
2 ADANA YUSUF CEMİL OĞUZ A
3 ANKARA AZİZ YENER A
4 ANKARA CEMALETTİN ÖZMEN A
5 ANKARA ÇETİN OK A
6 ANKARA EYÜP BOSTANCI A
7 ANKARA GÜLTEKİN ZEKAİ TEKİNALP A
8 ANKARA MEHMET DEMİRDELEN A
9 ANKARA NİHAT ERMİHAN A
10 ANKARA ÖMER ÜNAL A
11 ANKARA ÖMER MİHALIÇCIK A
12 ANKARA SELAHATTİN KARAYEL A
13 ANTALYA KENAN GÜRKAN A
14 ANTALYA YÜKSEL KIRAN A
15 AYDIN CENAP FİLLİKÇİOĞLU A
16 AYDIN GÜLGÜN ÇANKAYA A
17 BALIKESİR METİN AÇIKGÖZ A
18 BURSA ALİ BAĞDE A
19 BURSA SEVDA GÜLER A
20 BURSA YAŞAR YILMAZ A
21 BURSA YAŞAR FİKRET MUMCU A
22 DİYARBAKIR AHMET ÇELİK A
23 ESKİŞEHİR CİHAT FIRINCIOĞLU A
24 ESKİŞEHİR ERSİN ÖZEN A
25 ESKİŞEHİR SEVGİ BAMBUL A
26 GİRESUN NAZMİ YAŞAR A
27 İSTANBUL ERDAL FINDIK A
28 İSTANBUL GÖKHAN DAĞ A
29 İSTANBUL HİKMET AY A
30 İSTANBUL İLYAS TURGAY ÖZYILMAZ A
31 İSTANBUL M. AYDIN AY A
32 İSTANBUL SAKINE TAYANÇ A
33 İSTANBUL ÜMİT SOKULLU A
34 İZMİR ERDOĞAN BAYIR A
35 İZMİR FİKRET FİDAN A
36 İZMİR HAKAN GÜRSU A
37 İZMİR M. ERSİN ALTIPARMAK A
38 İZMİR MEHMET SEMİZ A
39 İZMİR NÜKHET DİKMEN A
40 İZMİR RECEP GÜROL HAYDAROĞLU A
41 İZMİR UĞUR KARAKAŞ A
42 KOCAELİ GÜRKAN SAY A
43 KOCAELİ SAİT CINGI A
44 KONYA MERAL TAŞPINAR A
45 KÜTAHYA AHMET DEMİR A
46 MALATYA RIDVAN BOZYİĞİT A
47 MERSİN MİNE DEMİRALİ A
48 MERSİN NURTEN KESİN A
49 MERSİN SENİHA DENİZ A
50 ORDU ERDEM AKSU A
51 SİVAS HASAN DENİZLİ A
52 TEKİRDAĞ HACET AKAY A
53 TOKAT HACI MUSTAFA REFİK ÇETİN A
54 TOKAT İBRAHİM TARUN A
55 TRABZON MİRAÇ OCAK A
56 UŞAK ORHAN ŞİMŞEK A
SR İLİ ADI SOYADI KLASMAN
1 ADANA HASAN AVCI B
2 ADANA SELÇUK AKKOÇ B
3 ADANA TAHSİN AKIŞ B
4 ADANA YAŞAR ŞAKAR B
5 ADIYAMAN MEHMET YAŞAR YENİGÜN B
6 ADIYAMAN VEYSEL BEKIR TAŞTI B
7 AFYONKARAHİSAR IRFAN BAŞPINAR B
8 AKSARAY ADNAN ÇEKİÇ B
9 AMASYA İBRAHİM BİROL ÖNCÜL B
10 ANKARA AHMET ÇELİK B
11 ANKARA AHMET TOHUMCU B
12 ANKARA ATİLLA BABA B
13 ANKARA BAKI BAŞARIR B
14 ANKARA BAYRAM OLGUN B
15 ANKARA CEM HAMAVİOĞLU B
16 ANKARA HAYDAR YÜKSEKDAĞ B
17 ANKARA İDRİS İLHAN B
18 ANKARA LEVENT BİLİR B
19 ANKARA METİN AKGÜNEY B
20 ANKARA MUHAMMET DEMİRCİ B
21 ANKARA MUHSİN DİRİM B
22 ANKARA ORHAN TOSUN B
23 ANKARA ÖMER YÖRÜKOĞLU B
24 ANKARA ÖZCAN GÜNAL B
25 ANKARA SADETTİN ŞATIROĞLU B
26 ANKARA SERKAN KAPLAN B
27 ANKARA ŞENOL ÇİFTÇİ B
28 ANKARA ÜNAL AYDOĞAN B
29 ANKARA YALÇIN TÜRKDÖNMEZ B
30 ANKARA YÜKSEL GÜRSOY B
31 ANTALYA ALİ EROĞLU B
32 ANTALYA ALİ NACİ ÇİFTÇİBAŞI B
33 ANTALYA ERDOĞAN UĞURKAN ATALAN B
34 ANTALYA GÜLCAN BARDAKCI TURGUL B
35 ANTALYA HAYRETTİN HANCI B
36 ANTALYA MUSTAFA ZEYBEK B
37 ANTALYA ORHAN KARADOĞAN B
38 AYDIN SEDAT PEKŞİRİN B
39 AYDIN SERKAN KARABULUT B
40 BALIKESİR HALDUN SEVGİL B
41 BALIKESİR HÜSEYİN GÜNGÖRMEZ B
42 BALIKESİR ZEKİ FİLİZ B
43 BARTIN İBRAHİM KABADAYI B
44 BİLECİK GÜLTEKİN ÇALIŞKAN B
45 BURSA AYHAN MENTEŞ B
46 BURSA OSMAN ZEKİ ÇAĞLAYAN B
47 BURSA ÖZGÜN ERDOĞAN B
48 ÇANAKKALE NAZAN KAHRAMAN AKGÜN B
49 ÇANAKKALE ŞENNUR KESİMCİ B
50 ÇANKIRI SALİH ATAK B
51 ÇORUM MAHMUT UYSAL B
52 ÇORUM SALİM ERKOÇ B
53 DENİZLİ BEKİR KENARLI B
54 DENİZLİ BEYHAN ŞAHİN B
55 DENİZLİ CAHİT COŞKUN B
56 DENİZLİ CELAL TOPALOĞLU B
57 DİYARBAKIR BURÇİN TÜRKER B
58 DİYARBAKIR GÜL ŞEHİR B
59 DİYARBAKIR SEVGİ ERİLMEZ B
60 EDİRNE RAİF BOZKUŞ B
61 ELAZIĞ HASAN SEVİM B
62 ELAZIĞ NAZIM İPEK B
63 ELAZIĞ SITKI ÖZTÜRK B
64 ELAZIĞ SÜLEYMAN ERCAN YEGEN B
65 ERZİNCAN TUNCAY EKİNCİ B
66 ERZURUM MEHMET AYDIN B
67 ESKİŞEHİR AYSEL BARLAS B
68 ESKİŞEHİR ERDAL TURGUT B
69 ESKİŞEHİR ŞERMİN URGAN B
70 GAZİANTEP BEHZAT ŞENCAY B
71 GAZİANTEP MAHMUT ALKANDAĞI B
72 GAZİANTEP MURAT KOZAN B
73 GÜMÜŞHANE ATİLA AYVAZ B
74 GÜMÜŞHANE KEMAL EMİROĞLU B
75 HATAY MUSTAFA KEMAL SÖNER B
76 HATAY NACİ JÖNTÜRK B
77 ISPARTA NASUH YILDIRIM B
78 ISPARTA TEVFİK AKAR B
79 İSTANBUL AYCAN ÇETMİLİOĞLU B
80 İSTANBUL AZİZE FERHAN TUNÇBİLEK B
81 İSTANBUL FERYAL YAŞAROĞLU B
82 İSTANBUL MUSTAFA ERKAL B
83 İSTANBUL YAŞAR DOĞAN B
84 İZMİR HAYATİ TÜKEL B
85 İZMİR HÜLYA SAYDAM B
86 İZMİR HÜSEYİN GÜÇLÜCAN B
87 İZMİR HÜSNÜ TANATTI B
88 İZMİR MEHMET GÜLAYDIN B
89 İZMİR MENDERES SAYDAM B
90 İZMİR NEKTEL KOYUNCU B
91 İZMİR SAKİN ŞAHAN B
92 İZMİR ŞENER AYNA B
93 İZMİR ZAFER GÖYNÜGÜR B
94 KAHRAMANMARAŞ DURDU BOZDOĞAN B
95 KASTAMONU ALİ MADEN B
96 KAYSERİ ALİ ŞEN B
97 KAYSERİ HACI EROL B
98 KAYSERİ HALİL DİÇLE B
99 KAYSERİ HASAN SÖNMEZ B
100 KAYSERİ ÖMER KESİMCİ B
101 KIRŞEHİR MEVLÜT SÖNMEZ B
102 KOCAELİ KAZIM BURUM B
103 KOCAELİ SEMRA YILMAZ B
104 KOCAELİ ŞAHENDER KARADENİZ B
105 KOCAELİ TURGUT UTKU B
106 KONYA ALİ HAYDAR AKILLIOĞLU B
107 KONYA EBRU DÜNDAR B
108 MALATYA ETHEM BOZYİĞİT B
109 MALATYA İSMAİL ŞAHİN B
110 MALATYA SALİH DEMİR B
111 MANİSA AHMET DALKIRAN B
112 MANİSA ERDAL KURÇ B
113 MANİSA MUSTAFA KUBİLAY ALAN B
114 MARDİN EYLEM YILDIZ B
115 MARDİN MEHMET NEZİR AKHUN B
116 MERSİN MURAT ÇETİNKAYA B
117 MERSİN YAKUP BAHÇECİ B
118 MUĞLA ALİ İNAN B
119 MUĞLA CEMİL ÖZDEMİR B
120 MUĞLA MEHMET YILMAZ B
121 MUĞLA ÜMİT ZAFER DOKUCU B
122 NEVŞEHİR İLHAN EKİCİ B
123 NİĞDE ÖMÜR ÖZDEMİR B
124 ORDU KEMAL CEBECİ B
125 OSMANİYE AHMET AKAR B
126 RİZE SEHER BEYAZ YILMAZ B
127 SAKARYA MEHMET ÜRKMEZ B
128 SAKARYA RECEP EREN B
129 SAKARYA REŞAT GÜNAL B
130 SAMSUN ARSLAN ELİBOL B
131 SAMSUN HAKAN ÖZTÜRE B
132 SAMSUN HALİT GÜDÜL B
133 SAMSUN NİHAT ÖZ B
134 SAMSUN OSMAN EKİNCİ B
135 SAMSUN SEYİT AHMET DİKMEN B
136 SAMSUN VOLKAN ÖZTÜRE B
137 SIVAS TARIK BİÇER B
138 SİVAS CAHİT IŞIN B
139 SİVAS RIFAT SAMİ YILDIZ B
140 TEKİRDAĞ EŞREF SADIK ERGENE B
141 TEKİRDAĞ KAZIM CEYHAN B
142 TEKİRDAĞ RASİM PEHLİVAN B
143 TOKAT ERTAN GÜVERİ B
144 TOKAT HAYRİ ERYILMAZ B
145 TRABZON ŞÜKRAN SAKALLIOĞLU B
146 VAN ERCAN ARAS B
147 VAN HÜSEYİN ESEN B
148 YALOVA HASAN BURUCU B
149 YALOVA MUSA SÜTOĞLU B
150 ZONGULDAK ERHAN ŞEREF B
151 ZONGULDAK MUSTAFA AKKAYA B