20.7 C
İstanbul
15 Haziran Cumartesi 2024
Ana SayfaGenelDuyurularİl Temsilcilerinin ve Hakemlerin Dikkatine

İl Temsilcilerinin ve Hakemlerin Dikkatine

Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu tarafından 2016 – 2017 voleybol sezonunda görevlendirilmelerin daha sağlıklı bir biçimde yapılabilmesi için, İl Müdürlüğünüz bünyesinde vize ücretini yatırarak faal olarak görev alacak olan voleybol hakemlerinin ekte belirtilen formata uygun, İl Temsilcileri tarafından tekide mahal vermeyecek şekilde dolduracakları faal hakem listelerini (vize ücretini yatırmayan hakemler listeye dahil edilmeyeceklerdir) E-posta ile nese.altintas@tvf.org.tr ‘ye ve resmi üst yazı ile birlikte orijinal banka dekontlarını 15 Eylül 2016 tarihinde elimizde olacak şekilde Federasyonumuza göndermesi gerekmektedir.

Not: İl temsilcileri tarafından yapılacak olan işlemler; 2016 -2017 sezonunda kullanılacak hakem bilgi portalına faal hakem listeleri dâhil edilecek olup; dekontu teslim eden hakemlerin protaldan vize ücretleri Evet olarak değiştirilecektir. Sehven görev alsalar dahi sisteme kayıtlı olmadıkları için müsabaka görev ücretleri ödenmeyecektir.

Önemli Hatırlatmalar

Faal Hakem Bildirim Formları önceki yıllardan farklı olarak güncellenmiş olup; yeni formların kullanılmasına önemle uyulması gerekmektedir. Ekteki form İl Müdürlükleri (İl Temsilcileri) tarafından düzgün ve doğru şekilde Excel ortamında alfabetik sıraya göre doldurulmalıdır. Belirtilen tarihten sonra yatırılan vize ücreti kabul edilmeyecektir. Örnek Form’u indirmek için tıklayınız.

2016 – 2017 sezonu hakem vize ücretleri Uluslararası=100 TL. Ulusal=60 TL. İl=35 TL. dir.

Vize ücretlerinin TEB Kızılay şubesi şube kodu = 138 ve 32193 No.lu hesaba yatırılması gerekmektedir. IBAN ( TR 980003200013800000032193 )
Açıklamalar bölümüne “Hakem Vize Ücreti” yazdırılmalıdır.

Banka dekontları toplu olarak İl Müdürlüğü aracılığıyla Federasyonumuza gönderilmelidir.

Vize ücreti yatırmayan hakemlere özel, mahalli ve Federasyon müsabakalarında görev verilmeyecektir.
(Bu konuda sorumluluk tamamen İl Temsilcileri ve İl Müdürlüklerine ait olacaktır)

 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952