27.5 C
İstanbul
15 Temmuz Pazartesi 2024
Ana SayfaGenelDuyurularTüm Hakem ve Gözlemcilerimize Müjde

Tüm Hakem ve Gözlemcilerimize Müjde

resim5

2006 Yılında kurulan Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonumuzun, 2014 yılı aralık ayında yapılan genel kurul sonrasında göreve gelen yeni yönetim kurulumuz Genel Kurul’dan almış olduğu yetki sonucunda kuruluşunun 10. yılında uzun zamandır çalışmalarımızı sürdürdüğümüz Federasyonumuza ait bir mülk alımını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. 4 Şubat 2016 tarihinde Sağlık Mahallesi, Sağlık-1 Sokak, No: 19/12 Sıhhiye  Çankaya / ANKARA adresinde bulunan 2+1 büromuzun tapusunu almış bulunmaktayız.

Bu alınan büro siz değerli üyelerimizin maç ücretlerinden yapılan kesintilerinin bir birikimi sonucudur. Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu olarak amacımız bundan sonraki yıllarda en kısa sürede Dernek üye sayımızı arttırarak bir konfederasyon oluşumunu sağlamak ve sizlere sağlıyacağımız diğer hizmetlerin yanında bütçemizin elverdiği sürece de diğer üye derneklerimizin merkezlerinde de birer mülk edinebilmektir. Bu birikimlerimizin sağlanmasında bizlerden desteklerini esirgemeyen Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanımız ve değerli Yönetim Kurulu üyeleri ile MHGK Başkanınımız ve değerli Kurul üyelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Hepimize ait olan bu ilk büromuzun tüm voleybol hakem ve gözlemcilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

Saygılarımızla.
Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Yönetim Kurulu

tapu

resim3

 

 

resim1

resim2

resim4

RELATED ARTICLES

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952