20.7 C
İstanbul
15 Haziran Cumartesi 2024
Ana SayfaGenelAvrupa Şampiyonası Finali Ozan Sarıkaya’nın

Avrupa Şampiyonası Finali Ozan Sarıkaya’nın

2023 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda İtalya ile Polonya takımları arasında oynanacak final mücadelesinde Uluslararası Hakemlerimizden Ozan Çağı Sarıkaya başhakem olarak görev yapacak.

16 Eylül Cumartesi günü İtalya – Polonya finali ile sona erecek 2023 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın final maçını yönetecek Ozan Sarıkaya’nın yardımcılığını ise Yunanistan’dan Vasileios Vasileadis üstlenecek.

Uluslararası Voleybol Hakemimiz Ozan Çağı Sarıkaya, 2023 CEV Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın ilk gününden itibaren İtalya’da görev yapıyordu. Final müsabakasına kadar İtalya’nın Perugia kentinde oynanan B Grubu maçlarında 3 kez başhakem, 3 kez de yardımcı hakem olarak görev yaptıktan sonra Bari’de oynanan son 16 turunda 1 kez başhakem, bir kez de yardımcı hakem olarak ülkemizi temsil etmişti. İtalya ile Hollanda arasında oynanan çeyrek final müsabakasında da başhakem olarak görev yapan Sarıkaya, İtalya-Polonya maçında da başhakem olarak ülkemize gurur yaşatacak.
İtalya -Polonya karşılaşması 16 Eylül Cumartesi günü TSİ 22.00’de oynanacak ve TRT SPOR Yıldız kanalından naklen yayınlanacak.

Erdal Akıncı, Nurper Özbar ve Yavuz Akdemir’le birlikte ülkemizde Şampiyonlar Ligi’nde maç yöneten 4 hakemden biri olan Adana Bölgesi hakemlerimizden Ozan Çağı Sarıkaya’ya başarılar dileriz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu

Voleybol Aktüel

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952