14.4 C
İstanbul
28 Mayıs Salı 2024
Ana SayfaGenelMHGK’den Kulüplere online eğitim semineri verildi

MHGK’den Kulüplere online eğitim semineri verildi

2021 – 2022 Sezonu öncesi, kulüplere yönelik değişen voleybol oyun kuralları ile ilgili bilgilendirme semineri MHGK Başkanı Aziz Yener tarafından 16 Eylül Perşembe günü gerçekleştirildi.
Toplam 30 ilimizden, 66 spor kulübünün 158 temsilcisinin katıldığı online seminerde, yenilenen voleybol oyun kuralları Aziz Yener ve ekibi tarafından hazırlanan ve videolarla desteklenen sunum ile katılımcılara bilgilendirme yapıldı. GDS uygulamaları ve genel hatırlatmalar ile devam eden online seminerin son bölümünde soru cevap kısmına geçildi. Kulüp temsilcilerinin yoğun sorularının cevaplanması ile tamamlan online seminer, 1 saat 35 dakika sürdü.

Online seminere Efeler Ligi’nden 27, Sultanlar Ligi’nden 31, Kadınlar 1.Ligi’nden 49, Erkekler 1.Ligi’nden 40, antrenör, yardımcı antrenör, kulüp başkanı, fizyoterapist, menajer, kondisyoner, yönetici ve voleybol şube sorumlusu katıldı.

Bilgilendirme semineri ile hakem ve gözlemcilerimizin sezon içinde karşılaşabileceği zorlukların önlenmesine yönelik bu seminer sebebiyle Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Başkanımız Aziz Yener ile emek harcayan değerli ekibine teşekkür ederiz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Federasyonu

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952