18.2 C
İstanbul
18 Nisan Perşembe 2024
Ana SayfaGenelMHGK'nin Gözlemci Seminerlerinin ilk tamamlandı

MHGK’nin Gözlemci Seminerlerinin ilk tamamlandı

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun hakem ve gözlemcilere yönelik her sezon öncesi gerçekleştirdiği seminerlerin gözlemcilerle ilgili ilk bölümü, 18 Eylül Cumartesi günü online olarak gerçekleştirildi.

Toplam iki grup halinde gerçekleştirilecek olan 2021-2022 Sezon Öncesi Hakem ve Gözlemci Gelişim – Bilgilendirme Semineri’nin gözlemcilere yönelik ilk bölümünde 88 gözlemci ile MHGK Başkanı Aziz Yener ile MHGK Genel Sekreteri Eyüp Bostancı ve MHGK üyeleri katıldılar.

Seminere TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da katıldı. Üstündağ seminerde gözlemcilere yaptığı konuşmada yeni sezonda başarılar diledi.
Seminerde MHGK Başkanı Aziz Yener, daha önceden hazırlanan eğitim videolarını gözlemcilerle paylaşıp, her katılımcıya sorular sorarak bilgilerin güncellenmesini sağladı.

MHGK Başkanı Aziz Yener, 1.grup gözlemcilere seminerin sonunda yaptığı kapanış konuşmasında yeni sezonda tüm gözlemcilere sağlıklı ve başarılı bir sezon geçirmelerini, karşılaştıkları her türlü sorun ve olası soru ile ilgili olarak kendisi ve tüm üyeleri ile MHGK’ye müracaat edebileceklerini söyledi.

Gözlemcilere yönelik seminerin ikincisi 19 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek.


RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952