20.7 C
İstanbul
15 Haziran Cumartesi 2024
Ana SayfaGenelVHG Federasyonu'ndan Duyuru

VHG Federasyonu’ndan Duyuru

Değerli Voleybol Hakemlerimiz ve Gözlemcilerimiz,
Bilindiği gibi 26 – 30 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek olan 2019 Sezon Öncesi Hakem ve Gözlemci Gelişim ve Bilgilendirme Semineri’nde Türkiye Liglerinde görev yapacak 506 voleybol hakemi ile 231 gözlemci ile bir araya geleceğiz.
Bu yılki seminerimizde Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu olarak, daha önce İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’nin dokuz kez gerçekleştirdiği ve toplam 14 okulumuza 20.000 adet kitap bağışı gerçekleştirdiği ‘1 Kitap da Sen Getir’ kampanyasını daha genişletilmiş bir sosyal sorumluluk projesi olarak büyütmek istiyoruz.

Seminere katılacak siz değerli voleybol hakemi ve gözlemcilerimizden seminere gelirken yanlarında en az iki kitap getirmelerini rica ediyoruz. Seminerin yapılacağı salona kuracağımız stantlarda imza karşılığı toplanacak olan kitaplar, tür ve yaş gruplarına göre tasnif edildikten sonra yapılacak değerlendirmelere göre belirlenen okullarda Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Kütüphanesi kurulmak üzere bağışlanacaktır.
Bizler en az iki kitap diyoruz ancak, sizler çok daha fazla sayıda kitap getirebilirsiniz. En fazla sayıda kitap getiren hakem veya gözlemcilerimize çeşitli küçük hediye verilmesi de düşünülmektedir.

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın eğitim hayatına yapacağımız her katkının çok değerli olduğunu biliyor ve Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Kütüphanesi sosyal sorumluluk projemiz için katkılarınızı bekliyoruz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu

RELATED ARTICLES

Most Popular


Notice: Undefined index: widget_id in /home/wwwvhgforg/domains/vhgf.org/public_html/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_wp_booster_functions.php on line 2952